Kunnen we je helpen?
- Carrieremanagement
- Communicatie
- HRM en competentiemanagement
- Leiding geven en coachen
- Ben jij up-to-date?
- Checklist onderhandelen
- Creatief denken: zeflopgeworpen blokkaden
- Hoe vergader jij?
- Ik wens je veel personeel
- Kun je een eekhoorn leren zwemmen?
- Lekker lachen in de sessies
- Tips bij slecht-nieuwsgesprekken
- Uw toegevoegde waarde als manager
- Wat moet ik toch met Gerard?
- Wat voor effect heb jij?
- Wat zijn jouw tijdvreters?
- Weg met die lastigheid
Verdieping
Laatst bekeken
Meest bekeken

verzorgt. Eerder schreven zij voor Thema het boek Wereldtalent. In gesprek over talentmanagement:
"Kun je een eekhoorn leren zwemmen of een eend leren hardlopen? Met een fabel vol met dit soort metaforen start ons boek over talentmanagement. Beeldender kunnen we het niet uitleggen. Iedereen antwoordt natuurlijk met een volmondig ‘nee’. Maar als dat kennelijk zo logisch is, waarom blijven veel managers dan toch zo krampachtig proberen mensen dingen te laten doen
waar ze niet goed in zijn?
In Your company’s got talent laten we zien dat dit een uitzichtloze weg is. Ons boek gaat over talentmanagement in de letterlijke zin van het woord: het beste halen uit de talenten van werknemers. De dingen waar ze goed in zijn dus, en nog veel beter in kunnen worden.
Hoe kun jij als leidinggevende het talent(potentieel) van je medewerkers zo goed mogelijk benutten? Daarvoor moet je volgens ons drie sleutelfactoren met elkaar combineren: talent, motivatie en omgeving. In dit boek vertellen wij je hoe jij deze voorwaarden schept.

je leren hoe je als leidinggevende jouw mensen tot buitengewone prestaties kunt aanzetten. Deze woelige tijd is gebaat bij een nieuwe generatie managers: managers 2011+. Waaraan je de ‘dienende talentmanager’ 2011+ herkent? Aan de mensen om hen heen: die groeien!"
Marcel van Bijnen, Algemeen Directeur van de Drechtsteden: `Na het lezen van dit boek laat talentmanagement je nooit meer los. Dat garandeer ik! Je bent voor altijd geraakt en gaat in je eigen omgeving met meer bagage én ideeën op jacht naar talent.`
Wil jij ook weten hoe je talent in goede banen leidt? Bestel dan Your company’s got talent





