Regie in de klas
- Praktische strategieën voor beter gedrag en meer rust in de klas
- Wetenschappelijk onderbouwd en gebaseerd op internationale expertise
- Geschikt voor zowel beginnende als ervaren leraren
- Nu besteld, dinsdag in huis
- Klanten geven Thema een 9.1/10
Waar gaat het over?
Regie in de klas: goed gedrag als basis voor goed leren
Goed gedrag is het begin van goed leren. Alle leerlingen verdienen klaslokalen waar het rustig en veilig is, en iedereen waardig met elkaar omgaat. Het is een van de belang- rijkste taken van de leraar om zo’n ruimte te creëren.
Maar dit gaat niet vanzelf. Het is niet voldoende om te zeggen dat leerlingen zich moeten gedragen, goed gedrag zal weloverwogen en met veel inspanning moeten worden aangeleerd.
Hoe leer je leerlingen goed gedrag aan in de klas?
Regie in de klas is een praktische gids die leraren hierbij helpt. Praktisch, wetenschappelijk onderbouwd en gebaseerd op de expertise van geweldige leraren van over de hele wereld. Het staat vol met strategieën, tips en gedegen adviezen, waar iedere leraar – nieuw of ervaren – iets mee kan.
Tom Bennett over gedrag en regie in het onderwijs
Tom Bennett is voormalig docent, gedragsdeskundige en oprichter van ResearchED. Hij schreef diverse publicaties over gedrag in de les en is een veelgevraagd internationaal spreker.
Over de auteur
Tom Bennett (Auteur)
Specificaties
| Auteur(s) | Tom Bennett, Gert Verbrugghen |
| ISBN | 9789490120474 |
| Uitvoering | Paperback |
| Uitgeverij | Vrije Uitgevers, De |
| Gewicht | 900 gr |
| Taal | Nederlands |
| Verschijningsdatum | 01-03-2022 |
| Afmeting | 226 x 155 x 34 mm |
| Aantal bladzijdes | 426 |