• Vóór 23.00u besteld, morgen in huis
29,-

The Book of Love

9789461014887
Gratis verzending
EUR 29.00 9789461014887 29,-
  • Vóór 23.00u besteld, morgen in huis
  • Klanten geven Thema een 9.1/10

Waar gaat het over?

Een reis van het hoofd naar het hart, van angst naar liefde. Wat als juist je moeilijkste momenten je dichter bij jezelf brengen? Na een intense burn-out ontvangt Mark Linde tijdens een sjamanistische ceremonie een heldere opdracht: schrijf hét boek van Liefde - samen met Jeshua en Maria Magdalena. Wat volgt is een ongefilterde innerlijke pelgrimstocht.
Mark deelt openhartig hoe hij oude wonden heelt, diepgewortelde patronen doorziet en zich herinnert wie hij daadwerkelijk is. In ontroerende gesprekken met Jeshua en Maria Magdalena komen herkenbare thema’s aan bod zoals verlies, intieme relaties, bewust ouderschap, werk en het vinden van jouw plek in de wereld. Dit boek is een uitnodiging.
Een roep om wakker te worden, je te herinneren wie je werkelijk bent en te kiezen voor het pad van Liefde.

Mark Linde is een ervaren gids voor leiders en mensen die leiderschap willen nemen in hun leven. Van hoofd naar Hart. Verbonden met het Universum en diep gegrond in het Aardse leven.

Over de auteur

Mark Linde (Auteur)

Specificaties

Auteur(s) Mark Linde
ISBN 9789461014887
Uitvoering Paperback
Uitgeverij Vrije Uitgevers, De
Taal Nederlands
Verschijningsdatum 28-09-2025
Aantal bladzijdes 384
Gewicht 498 gr
Afmeting 213 x 152 x 24 mm