Mindhacking voor teams (E-book)

9789492939272
E-book
EUR 9.99 9789492939272 9,99
  • Tijdelijk niet leverbaar
  • Klanten geven Thema een 9.1/10

Waar gaat het over?

Iedereen kent ze wel: groepen mensen die als team door het leven moeten, maar zonder dat ze een gezamenlijk doel voor ogen hebben, en zonder een goed zicht op teamdynamiek. Dan is het leven als team erg moeilijk.

Dit boek gaat over het vergroten van invloed van teams en team­leden. Op inspirerende wijze wordt in Mindhacking voor teams duidelijk gemaakt wat teamleden kunnen doen om effectiever samen te werken en hoe gedrag en team­effectiviteit door mindhacking­ technieken kan worden beïnvloed. Voor teammanagers en opdracht­ gevers wordt duidelijk hoe teams optimaal kunnen werken.

In het boek worden zestien succesfactoren gebruikt om duidelijk te maken wat focus en commitment binnen teams betekenen en hoe onze hersenen kunnen worden gemanipuleerd om prestaties van teams en de individuele teamleden te vergroten. In de hoofdstukken worden acht karikaturen van teamleden gebruikt om mindhacking, teamdynamiek en teamprestaties te illustreren.

In Mindhacking voor teams behandelt de auteur thema's als manipulatie en beïnvloeding van gedrag, en geeft hij voorbeelden hoe teams en teamleden bij kunnen dragen aan het succes van organisaties.

Over de auteur

Ronald van Aggelen (Auteur)

Specificaties

Auteur(s) Ronald van Aggelen
ISBN 9789492939272
Uitvoering Ebook
Uitgeverij Futuro Uitgevers B.V.
Taal Nederlands
Verschijningsdatum 06-03-2019
Aantal bladzijdes 142