Zijnsgericht coachen (E-book)

Van overlevingspatronen naar authenticiteit

9789058756206
Fred Korthagen (Auteur), Ellen Nuijten (Auteur)
Onderwerp: Leiderschap
E-book
EUR 31.25 9789058756206 31,25
  • E-book, direct leverbaar
  • Klanten geven Thema een 9.1/10

Waar gaat het over?

Hoe kunnen aangeleerde overlevingspatronen overstegen worden? Zijnsgericht coachen helpt mensen om zich bewust te worden van ineffectieve gedragspatronen en zich te verbinden met hun authentieke kern.

Diepgaand coachen
Zo vinden zij een stevig anker in zichzelf, waarnaar ze steeds weer kunnen terugkeren, in allerlei omstandigheden. Hierdoor ontwikkelen mensen meer zelfsturing en maken ze keuzes die echt bij hen passen. Dat leidt tot nieuw handelen in werk, studie of privéleven en tot een verdiepte bijdrage aan de omgeving.

Bijzondere combinatie
Dit inspirerende boek biedt handvatten en vele voorbeelden die direct bruikbaar zijn in de coachingspraktijk. De benadering van Zijnsgericht coachen is gebaseerd op psychologische theorieën, nieuwe inzichten uit hersenonderzoek en moderne visies op persoonlijke en professionele groei. Er zijn ook raakvlakken met spirituele tradities, zowel westerse als oosterse. Dit boek vormt dus een bijzondere combinatie van oude en nieuwe inzichten, van oosters en westers denken, en van praktijk en wetenschap.

Voor wie?
Zijnsgericht coachen is gericht op coaches, therapeuten, mentoren, docenten, hr-professionals, opleiders en andere begeleidingsdeskundigen die diepgaand met mensen willen werken. Ook is het geschikt voor leidinggevenden die de authentieke kracht van hun medewerkers willen versterken en voor studenten die opgeleid worden voor een van de genoemde beroepen.

Over de auteur

Fred Korthagen (Auteur)

Prof. dr. Fred Korthagen is emeritus-hoogleraar onderwijskunde van de Universiteit Utrecht met als specialisaties opleiden, training en coaching. Hij heeft hierover honderden internationale artikelen en enkele boeken gepubliceerd en ontving diverse internationale prijzen voor zijn werk.
Bekijk alles van Fred Korthagen

Ellen Nuijten (Auteur)

Ellen Nuijten werkt sinds 20 jaar als personal coach en teamcoach en is gespecialiseerd in het activeren van het psychologisch kapitaal van individuen en teams. Samen met Fred Korthagen geeft ze cursussen aan coaches en leidinggevenden.

Specificaties

Auteur(s) Fred Korthagen, Ellen Nuijten
ISBN 9789058756206
Uitvoering Ebook
Uitgeverij Koninklijke Boom Uitgevers PW
Taal Nederlands
Verschijningsdatum 29-10-2018
Aantal bladzijdes 228